0
Єдиний офіційний інтернет-магазин
Гарантія 2 роки

Ваш центр підтримки

PANDORA – це бренд, що надихає. Відома ювелірна марка датського походження увібрала в себе всі можливі якості, аби створити неймовірні прикраси, які змогли б стати не тільки гарним аксесуаром, але й калейдоскопом щирих відчуттів, що слугуватимуть ніжним нагадуванням найкращих моментів. PANDORA – це бренд з тридцятирічною історією, що має дуже важливу місію: надихнути жінок на звершення нових перемог та показати їм, що вони прекрасні. Так, на сьогоднішній день, PANDORA зробила жінок щасливішими більш ніж в 70 країнах та показала як важливо цінувати кожен момент.

Історія розвитку та світового визнання

Все почалося в 1982 році у датському містечку Копенгаген. Маючи заповітну мрію та безмежне бажання, Пер Еневольдсен та його дружина Вінні вирішили створити власний магазин унікальних ювелірних прикрас. Декілька разів на рік вони особисто навідувались до Таїланду, де відбирали найкращі, особливі прикраси для своїх клієнтів. Вже за декілька років, у 1987, магазин набув місцевої популярності, а його власники вирішили створити щось нове та унікальне. Так було прийнято рішення створити власний бренд PANDORА. У 2000 році PANDORA випустила на датський ринок свій перший браслет, який вже за декілька років отримав світове визнання та почав продаватися у Німеччині, США та Австралії. Нині бренд має 4 заводи в Таїланді та більш ніж 900 концептуальних магазинів по всьому світу.

Багатогранна якість

Ми тісно співпрацюємо з нашими постачальниками, щоб забезпечити їх ділову діяльність відповідно до наших етичних стандартів в рамках прав людини та праці, безпечних умов праці та впливу на навколишнє середовище, а також справедливої та чесної ділової практики.

У рамках нашої відповідальної Програми постачальників ми проводимо підготовку та перевірку постачальників, здійснюємо тісний діалог та надаємо широку підтримку, щоб усі наші постачальники відповідали суворим вимогам.

PANDORA — це компанія з відмінною маркою та відмінною продукцією, яка за кілька років зробила виняткову подорож від місцевого датського ювеліра до світової провідної міжнародної ювелірної компанії, яка продає у понад 70 країн.

Незвичайні люди

Ми піклуємося не лише про власне ім’я, але й про навколишнє середовище, людей, з якими ми працюємо, якість нашої продукції. PANDORA ставить за мету бути не просто компанією, а єдиною сім’єю. Наразі наша сім’я нараховує більше ніж 21 500 спеціалістів, з яких 12 400 виготовляють неймовірні прикраси на фабриках у Таїланді. Також, розуміючи важливість проблеми навколишнього середовища, PANDORA використовує мінімальну кількість води та енергії, а всі матеріали, що були використані на підприємстві переробляють в будівельний матеріал, який надалі використовується у місцевому будівельному секторі.

Pandora у світі

PANDORA вшановує жіночу індивідуальність. Величне серце та натхненна душа, неповторний талант, незламна сила, неймовірне почуття стилю — прикраси PANDORA вшановують головну сутність кожної жінки, її унікальність.

Учасниками нової кампанії бренду PANDORA, що розкриває характер нашого бренду та безмежні можливості для самовираження, стали жінки різних вікових категорій, національностей, образів і професій. Ми прагнемо донести до світу ідею унікальності кожної окремої особистості.