This website requires JavaScript.
  • 0 800 300 325 Безкоштовно з номерів усіх українських операторів
  • (044) 350 01 34 Для дзвінків з-за кордону, додайте на початку номера +38
Єдиний офіційний інтернет-магазин

Про Pandora

Історія розвитку та світового визнання 

Pandora – це всесвітньо відомий та улюблений ювелірний бренд датського походження. Бренд, що надихає мільйони людей у світі на нові звершення та перемоги, вчить любити та цінувати свою неповторність. Pandora створює неперевершені прикраси, які стають не просто стильними аксесуарами, а несуть в собі чуттєві жіночі історії, зберігають їх, як невичерпне джерело натхнення.


 

Історія Pandora

Історія Pandora – це історія любові до своєї справи, самобутності бренду та винятковості продукту. Саме це поєднання змогло перетворити невеличку крамничку у околицях Копенгагену на світовий бренд, представлений у понад 70 країнах світу.
У 1982 році датський ювелір Пер Еневольдсен та його дружина Вінні відкрили ювелірну крамницю у околицях Копенгагену. Подружжя декілька разів на рік особисто відвідувало Таїланд у пошуках особливих ювелірних прикрас для своїх клієнтів у Данії. За декілька років, у 1987, магазин набув популярності серед місцевих мешканців, тож подружжя Еневольдсен прийняло рішення про створення власного ювелірного бренду. Так народилася Pandora. У 1989 році компанія прийняла рішення розпочати власне виробництво ювелірних виробів у Таїланді.

Пер та Вінні Еневольдсен
Пер та Вінні Еневольдсен

Переламним став 2000 рік, коли Pandora презентувала світові свій перший браслет з намистинами. Його успіх став настільки приголомшливим, а попит зростав так швидко, що вже за кілька років компанія значно розширила свою присутність на міжнародному ринку: у 2003 році в США та у 2004 у Німеччині та Австралії. Зі зростанням попиту на продукцію Pandora, збільшувалися обсяги виробництва і зараз компанія володіє 2 власними заводами в Таїланді, де і виготовляються легендарні прикраси.

Матеріали та виробництво

Pandora тісно співпрацює зі своїми постачальниками, слідкуючи за тим, щоб їх діяльність відповідала етичним стандартам Pandora в питаннях прав людини, безпеки праці та впливу на навколишнє середовище, а також справедливої та чесної ділової політики.
Pandora виготовляє ювелірні прикраси з матеріалів найвищої якості. Для надання прикрасам їх легендарної витонченості, використовується дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння, культивовані перли, бурштин, муранське скло, шкіра, дерево та текстиль.
Окремо варто сказати про особливі матеріали: сплав з покриттям 14к рожевим золотом, що відразу завоював прихильність, завдяки своєму неповторному блиску та благородному забарвленню, та сплав з покриттям 14к золотом, що відрізняється неперевершеним сяйвом та не втрачає свій блиск та зберігає вигляд протягом багатьох років.

Ювелірні прикраси Pandora виготовляються на 2 власних заводах в Таїланді. Pandora ставить за мету бути не просто компанією, а єдиною сім’єю. Наразі сім’я Pandora у світі нараховує більше ніж 27 300 спеціалістів, 13 200 з яких працюють на виробництві в Таїланді. Також розуміючи важливість проблеми навколишнього середовища, Pandora використовує мінімальну кількість води та енергії, а всі матеріали, що були використані на підприємстві переробляються на будівельні матеріали, який надалі використовується у місцевому будівельному секторі. Виробничі потужності Pandora сертифіковані відповідно до стандартів ISO 14001 (навколишнє середовище), OHSAS 18001 (охорона здоров'я та безпека), ISO 50001 (енергія) та ISO 9001 (якість).

Pandora сьогодні

Ювелірні вироби Pandora продаються в більш ніж 100 країнах на шести континентах у понад 7 800 точках продажу, включаючи понад 2400 концептуальні магазини.

Офіційний дистриб’ютор Pandora в Україні

Офіційним дистриб’ютором Pandora в Україні є ТОВ «Амадео»

 

Категорії

Прикраси Pandora

Виготовлені з увагою до кожної деталі та дбайливо довершені вручну. Прикраси від Pandora - це ваші особливі історії, збережені у ювелірних виробах
Останні надходження
Браслети
Намистини
Намисто, кулони, ланцюжки
Каблучки
Сережки
search offline no internet