0
Єдиний офіційний інтернет-магазин
Гарантія 2 роки

Ваш центр підтримки

ЯК ПРАВИЛЬНО ВІДКРИВАТИ БРАСЛЕТИ ТА КЛІПСИ

Щоб відкрити Ваш браслет або будь-яку  кліпсу, поверніть її застібкою до себе. Встановіть ніготь у горизонтальному заглибленні на застібці (або кліпсі). Злегка натисніть на застібку з іншої сторони, продовжуючи тримати ніготь у заглибленні. Відкидна частина застібки відкриється з характерним звуком. Будь-які  допоміжні інструменти (окрім спеціального  відмикача браслетів PANDORA) не повинні застосовуватися для відкриття застібок або кліпс. Відмикач браслетів PANDORA - ідеальний інструмент для відкриття застібок на браслетах та кліпсах PANDORA без пошкодження виробів або Ваших нігтів. Тримайте відмикач браслетів PANDORA у Вашій домінуючій руці та утримуйте застібку у протилежній руці. Встановіть серцеподібну сторону відмикача у горизонтальне заглиблення застібки. Натискайте обережно  без застосування сили. Як тільки Ви натиснете, застібка відкриється. Використовуйте цю інструкцію також і для відкриття кліпс.

ЗАХИСТ ВАШИХ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ

Ми рекомендуємо нашим клієнтам знімати ювелірні вироби перед сном або фізичними активностями. Пам’ятайте, що ювелірні вироби не повинні піддаватися впливу хлору, хімічних речовин або солоної води, так як це негативно впливає на їх зовнішній вигляд. Крім того, уникайте контакту виробів із макіяжем, кремами, парфумами та лаком для волосся. Каблучки рекомендується знімати перед миттям рук.

ПОЛІРУВАННЯ ВИРОБІВ

Спеціальні полірувальні серветки є відмінним  засобом для поновлення сяйва Ваших виробів  зі срібла, що можуть з часом трохи тьмяніти. Проте тканина не призначена для видалення подряпин. Полірувальну серветку можна придбати в наборі за доглядом з розділу "Догляд".

ОЧИЩЕННЯ ПРИКРАС

Для очищення Ваших прикрас додайте невелику кількість делікатного мила у теплу воду та використайте маленьку м’яку зубну щітку. Очищуйте виріб обережними колоподібними рухами. Промийте чистою водою. Зубна щітка є ідеальним інструментом  для очищення ювелірних прикрас. Якщо забруднення важко змити, залиште ювелірні прикраси в теплій мильній воді не більше ніж на 10 хвилин.

ОКИСЛЕНЕ ПОКРИТТЯ

Окислене покриття з часом втрачається. Факторами, що можуть спричиняти зменшення нашарування окисленого покриття є: піт (якщо ви не знімаєте ювелірні прикраси під час занять спортом, побутових справ тощо), засоби побутової хімії та косметичні засоби, медичні  препарати, що потім виділяються із шкіри, полірувальні засоби для срібла, тощо. Окислене покриття може з часом тьмяніти, що вважається нормальним явищем та не є дефектом виробництва. Ми не рекомендуємо застосовувати засоби або розчини для полірування срібла, так як вони можуть  пошкодити покриття.

КАМІННЯ

Асортимент каміння PANDORA включає високоякісні дорогоцінні камені, культивовані перлини або синтетичні камені. Рекомендуємо Вам з особливою обережністю поводитися із прикрасами з камінням, а також зберігати їх окремо, щоб уникнути подряпин. Очищуйте вироби теплою мильною водою і м’якою щіточкою. Намистини, що містять камені та срібну основу, особливо чутливі до пошкоджень. Оберігайте вироби з камінням від ударів та падіння на тверді поверхні. Зверніть увагу, що деякі камені мають особливі вимоги по догляду за ними. Будь ласка, зверніться до представника магазину PANDORA для отримання додаткової інформації.

ПЕРЛИНИ КУЛЬТИВОВАНІ ПРІСНОВОДНІ

Культивовані прісноводні перлини потребують особливого догляду. Їх не можна залишати у воді, терти або піддавати дії очищувальних засобів.

ЕМАЛЬ

Емаль надає ювелірним виробам неперевершених глянцевих кольорів і довговічного покриття. Тип емалі, що використовується у виробах PANDORA, має покращену зносостійкість завдяки виробництву без використання скла. Усі емальовані покриття PANDORA наносяться на ювелірні вироби вручну.

СКЛО МУРАНО

Кожна намистина PANDORA зі склом  Мурано є унікальною завдяки особливому методу виробництва, тому прикраси можуть містити незначні розбіжності у дизайні, кольорі і розмірі. Також вони можуть містити різну кількість маленьких бульбашок. Всі ці розбіжності є свідченням ручної роботи, що використовується у виробництві наших прикрас.

ШКІРА

Шкіра – це натуральний матеріал, що потребує ретельного догляду. Вироби зі шкіри можуть з часом розтягуватись або тьмяніти. Ви можете помітити різні відтінки кольору у виробах– це натуральні особливості матеріалу. Бережіть вироби зі шкіри від води та інших рідин – вони можуть спричинити пошкодження та втрату кольору.

БРАСЛЕТИ

Браслет PANDORA може трохи розтягуватися із часом під впливом ваги намистин. Використовуйте вироби PANDORA зі шкіри та тканини із максимальною кількістю намистин– не більше 7-9.

СИЛІКОНОВІ ЕЛЕМЕНТИ

Деякі ювелірні вироби PANDORA залишаються на місці завдяки вбудованому силіконовому фіксатору. Силіконові фіксатори не повинні зазнавати впливу полірувальних засобів для срібла, ультразвукового очищення, хімічного та термічного впливу, так як це може вплинути на їх фіксуючі властивості.

ЗБЕРІГАННЯ

Коли ювелірні вироби не використовуються, вони мають зберігатися окремо у захисній коробці або мішечку, щоб уникнути подряпин і запобігти зміні кольору.

СУМІСНІСТЬ

Розрізняють дві концепції браслетів з намистинами PANDORA: Колекцію Moments та Колекцію ESSENCE, які не є сумісними. Через винятковість та тендітність дизайну намистин з Колекції ESSENCE, вони фізично не можуть бути поєднані із браслетами Колекції  Moments. У той же час, намистини із Колекції Moments не мають використовуватися з браслетами із Колекції ESSENCE. Комбінуючи вироби із різних колекцій, Ви можете пошкодити тендітні вироби– на такі пошкодження гарантія не розповсюджується.

PANDORA ROSE

Сяюча та елегантна Колекція PANDORA ROSE створена за допомогою унікального поєднання металів (міді, срібла та рожевого золота), що наділяє прикраси романтичними рожевими відтінками. Вироби з ніжним рожевим сяйвом стануть невід’ємною частиною Вашої колекції.Ці інноваційні вироби потребують особливого догляду, тому просимо Вас дотримуватися наших рекомендацій для збереження бездоганного вигляду Ваших прикрас.Використання спеціальних полірувальних серветок допоможе зберегти сяйво унікального покриття. Для очищення Ваших прикрас змочіть тканину у теплій воді, із додаванням невеликої кількості м’якого мила, та обережно протріть виріб. Промийте чистою водою та висушіть м’якою тканиною. Якщо забруднення важко змити, залиште прикраси в теплій мильній воді на 5-10 хвилин. Уникайте використання будь-яких засобів для очищення та полірування, що містять абразивні елементи. Пам’ятайте, що вироби не повинні піддаватися дії хімічних речовин, парфумів і лосьйонів, а також їх необхідно знімати перед прийняттям душу та ванни, відвідуванням басейну та оберігати від контакту з водою. Зношування покриття з часом є нормою. Гарантія від PANDORA не розповсюджується на такі випадки, а також на механічні пошкодження. Вироби можуть бути повторно покриті, але ця послуга не надається PANDORA.

Зверніть увагу, що ніжний рожевий відтінок може з часом стати більш насиченим через окислення, але це лише додасть прикрасам вінтажного вигляду.