У зв'язку з технічними роботами, можуть траплятися перебої у роботі сайту. Дякуємо за розуміння.
0
Єдиний офіційний інтернет-магазин
Гарантія 2 роки

Політика конфіденційності

1. Загальні положення

1.1.     Ця угода укладається між ТОВ «АМАДЕО» - компанією, що надає доступ та послуги сайту e-pandora.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б одну сторінку сайту або скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту e-pandora.ua, наданих ТОВ «АМАДЕО».

1.3.Використовувати інтерактивні ресурси сайту e-pandora.ua, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (далі по тексту - користувачі) сайту.
 

2. Особисті відомості і безпека

2.1. ТОВ «АМАДЕО» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам без Вашої згоди, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2. У деяких випадках ТОВ «АМАДЕО» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в Інтернет-магазині, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача».

2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ТОВ «АМАДЕО» з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин e-pandora.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6. При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину e-pandora.ua за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжній сторінці банку, на якій буде потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (http://e-pandora.ua/order/), де вказано номер сформованого замовлення.

2.7. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів в інтернет-магазині e-pandora.ua.

2.8. Дані на сайті e-pandora.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності

3.1. На сайті e-pandora.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ТОВ «АМАДЕО» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

3.2. Погоджуючись з умовами, Користувач надає згоду на збір і обробку будь-якими способами своїх персональних даних, а саме: включення до баз даних, зокрема й передання, в тому числі транскордонне, своїх персональних даних підприємству ТОВ «АМАДЕО» та іншим третім особам, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою пов'язаних з можливістю надання інформації про товари і послуги, які потенційно можуть становити інтерес, надсилання інформації рекламного характеру, а також з метою збору і обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, що не суперечать законодавству України. Також Користувач підтверджує, що в майбутньому не буде мати ніяких претензій до вище вказаних осіб щодо використання його персональних даних, з метою, викладеною вище.

4. Використання матеріалів сайту

4.1. Авторські права на матеріали сайту e-pandora.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать PANDORA A/S.

4.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення.

5. Заключні положення

5.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту e-pandora.ua, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «АМАДЕО» буде розцінювати факт використання користувачем сайту e-pandora.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3. Діяльність ТОВ «АМАДЕО» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «АМАДЕО» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою e-pandora.ua/security/